Volvo

Format: Bankiet, Catering
Lokalizacja: Volvo Center
Liczba gości: 60

Prezentacja nowego Volvo XC90.

Podczas prezentacji nowego Volvo XC90, atmosferę surowej, lecz pięknej Skandynawii, oddaliśmy poprzez autorskie menu, przemyślane w każdym szczególne serwowanie dań i wyrafinowane dekoracje. Goście delektowali się norweskim, lekko solonym łososiem z konfiturą winną, miodem, sezamem i sosem czosnkowo-chili, podanym w muszli, polędwicą cielęcą z mlecznych krów, z delikatnymi szparagami i musem żurawinowo-miodowym, a na deser zaoferowaliśmy subtelny i lekki Sabayon.



Zarezerwuj swoją datę
Twoje imię*
E-mail*
Ocena*
Twoja opinia*